top of page

Efektyvi švietimo projektų komunikacija (renkamos 2025 m. grupės)

Kaina

500 EUR

Trukmė

54 ak. val.

Apie Kursą

Ši mokymosi programa skirta švietimo projektų vadovams ir komandoms, siekiantiems pagerinti savo projektų išorinės komunikacijos veiksmingumą. Bendra programos trukmė – 54 akademinės valandos, kurios apima tiek teorinį, tiek praktinį mokymą. Programos uždaviniai – stiprinti dalyvių komunikacines kompetencijas, įgalinant juos kurti ir įgyvendinti efektyvias komunikacijos strategijas, taikyti šiuolaikinius komunikacijos įrankius ir technologijas, tobulinti bendravimo, kritinio mąstymo, kūrybiškumo bei komandinio darbo įgūdžius. Numatomi rezultatai apima geresnį supratimą apie komunikacijos strategijų kūrimą ir įgyvendinimą, praktinius įgūdžius naudojant pažangius komunikacijos įrankius, įskaitant socialines medijas ir Canva. Dalyviai tobulins bendravimo ir pristatymo gebėjimus bei sustiprins kritinio mąstymo ir analizės kompetencijas.


Mokymosi programoje įgyjamos ar tobulinamos profesinės kompetencijos


Strategiškai planuoti ir analizuoti komunikacijos veiklas

Taikyti esminius viešųjų ryšių principus

Naudoti socialines medijas komunikacijai

Kurti ir vystyti brandingą bei projekto įvaizdį

Kurti ir įgyvendinti vizualinę komunikaciją

Naudoti įvairias technologijas komunikacijai

Taikyti kritinį mąstymą ir kūrybinį problemų sprendimą


Mokymosi programos turinys


Temos pavadinimas

Trumpas dėstomos temos aprašymas


Komunikacijos svarba švietimo projektuose

Dalyviai analizuos efektyvios komunikacijos svarbą švietimo projektų sėkmei, įtraukiant suinteresuotas šalis ir didinant projekto matomumą. Bus nagrinėjami pagrindiniai komunikacijos teorijos aspektai ir jų taikymas praktikoje, siekiant ugdyti raštingumo kompetenciją ir gebėjimą strategiškai planuoti bei analizuoti komunikacijos veiklas.


Komunikacijos strategijos kūrimas

Mokymų metu bus nagrinėjami pagrindiniai komunikacijos strategijos sudarymo principai, atsižvelgiant į švietimo projektų ypatumus. Dalyviai išmoks analizuoti tikslinę auditoriją, nustatyti pagrindinius komunikacijos tikslus ir suformuluoti pranešimus, atitinkančius švietimo projektų viziją. Tai prisidės prie kultūrinio sąmoningumo ir raiškos kompetencijos ugdymo bei gebėjimo strategiškai planuoti ir analizuoti komunikacijos veiklas tobulinimo.


Santykių su žiniasklaida (viešųjų ryšių) valdymas

Dalyviai sužinos, kaip efektyviai bendrauti su žiniasklaida, rengti ir platinti pranešimus spaudai, organizuoti spaudos konferencijas. Bus akcentuojama krizės komunikacijos svarba ir strategijos, siekiant ugdyti raštingumo kompetenciją bei gebėjimą taikyti esminius viešųjų ryšių principus ir kritiškai mąstyti bei kūrybiškai spręsti problemas.


Socialinių medijų naudojimas švietimo projektuose

Dalyviai susipažins su socialinėmis medijomis kaip efektyvios švietimo projektų sklaidos priemonėmis. Dalyviai mokysis planuoti ir vykdyti socialinės medijos kampanijas, taip pat analizuoti jų efektyvumą, siekiant ugdyti skaitmeninę kompetenciją ir gebėjimą naudoti socialines medijas bei kitas technologijas komunikacijai.


Dirbtinio intelekto panaudojimas komunikacijoje

Dalyviai susipažins su dirbtinio intelekto įrankiais ir jų panaudojimu švietimo projektų komunikacijoje, pavyzdžiui, automatiniais turinio kūrimo ir analizės įrankiais, asmeninėmis asistentų programomis ir kt. Tai prisidės prie skaitmeninės kompetencijos ugdymo bei gebėjimo naudoti įvairias technologijas komunikacijai tobulinimo.


Branding (prekės ženklo) principai švietimo projektuose

Dalyviai išmoks, kaip sukurti ir išlaikyti stiprų prekės ženklo įvaizdį švietimo sektoriuje, taip pat kaip brandingo strategijos prisideda prie projekto atpažįstamumo ir pasitikėjimo juo stiprinimo. Tai padės ugdyti kultūrinio sąmoningumo ir raiškos kompetenciją bei gebėjimą kurti ir vystyti brandingą bei projekto įvaizdį.


Švietimo organizacijos įvaizdžio formavimas

Dalyviai aptars organizacijos įvaizdžio svarbą ir jo įtaką projektų sėkmei. Mokoma, kaip valdyti organizacijos įvaizdį per išorinę komunikaciją, atsižvelgiant į skirtingas auditorijas. Tai padės ugdyti kultūrinio sąmoningumo ir raiškos kompetenciją bei gebėjimą kurti ir vystyti brandingą bei projekto įvaizdį.


Canva.com įrankio panaudojimas vizualinei komunikacijai

Dalyviai įgaus įgūdžių naudoti Canva.com įrankį bei kurti efektyvią vizualinę komunikaciją. Dalyviai mokysis kurti įtraukiantį turinį, pavyzdžiui, infografikus, socialinės medijos įrašus ir kitą vizualinį turinį, skirtą švietimo projektų sklaidai. Tai padės ugdyti skaitmeninę kompetenciją bei gebėjimą kurti ir įgyvendinti vizualinę komunikaciją bei naudoti įvairias technologijas komunikacijai.


Komunikacijos įrankiai: efektyvus jų panaudojimas

Dalyviai gebės panaudoti įvairius komunikacijos įrankius, randamus tipiškame biure, siekiant optimizuoti švietimo projektų komunikaciją. Įtraukiami tiek tradiciniai (telefonai, spausdintuvai, stovai), tiek šiuolaikiniai įrankiai (el. paštas, projektų valdymo programinė įranga, vaizdo konferencijų platformos). Dalyviai išmoks, kaip integruoti šiuos įrankius į savo kasdienę praktiką, kad komunikacija taptų efektyvesnė ir produktyvesnė, ugdant skaitmeninę kompetenciją ir gebėjimą naudoti įvairias technologijas komunikacijai.


Jūsų mokymų vadovė

Ingrida Jotkaitė

teamlead.png

Būkite pirmi!

Užsiprenumeruokite pranešimą apie registraciją į jus dominančius mokymus ir naują mokymosi biudžetą 2025 m.

Pasirinkite, kurie mokymai jus domina:

Ačiū!

bottom of page